قوانین و مقررات سایت  

از شما بخاطر انتخاب  “فروشگاه گیاه نوش”  متشکریم.

(جهت خرید آسان تر لطفا موارد زیر را با دقت مطالعه فرمایید و توجه داشته باشید که ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرش شرایط و قوانین ذیل می باشد)

توافق عمومی

کلیه اصول و شرایط فروشگاه گیاه نوش، منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صــورتی که در آینــده در قوانین و شرایــط فــروش فروشگاه گیاه نوش، تغییراتی ایـــجــاد شود، در همین صفحه منتشر و بـــه روز رســـانـــی می گردد. استفاده مستمر شما از سایت، به معنی پذیرش هرگونه تغییر و توافق با آن است.

تعریف کاربر

کاربر به شخصی گفته می شود که اطلاعات کاربری خود را در فرم مشخصات خریدار درج کرده و اقدام به ثبت سفارش و تکمیل فرآیند خرید اینترنتی می نماید.

توافق های ارتباطی

هنگامی که شما از فروشگاه گیاه نوش خرید می‏‌کنید، فروشگاه درخواست شما را با رعایت اصل امانتداری حفظ و فرآیند ارسال را انجام خواهد داد. شما نیز موافقت می‌‏کنید که فروسگاه به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد و شما را در جریان روند خریدتان قراردهد.

تنها مرجع رسمی مورد تایید فروشگاه گیاه نوش ، برای ارتباط آنلاین با کاربران و یا بالعکس ، آدرس ایمیل irajmahmoodi2@gmail.com می باشد. و کاربر نیز جهت برقراری ارتباط،  منحصرا می‏‌تواند پیام خود را در صفحه ی تماس با ما درج و ارسال نماید. همچنین در صورت تمایل به تماس تلفنی می توانید از طریق تلفن های مشخص شده با ما در ارتباط باشید.

سیاست‏ های رعایت حریم شخصی

فروشگاه گیاه نوش با استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا ( در امنیت فضای مجازی ) از اطلاعات خصوصی کاربرانی که از سایت خرید می‏‌کنند، محافظت می‏‌نماید.

نکته ی مهم و امنیتی: علیرغم رعایت کلیه پروتکل های امنیتی در”فروشگاه های آنلاین” ، یکی از متداول ترین روش های سرقت اطلاعات کارتی به منظور سوء استفاده، ساختن صفحات پرداخت اینترنتی جعلی و دقیقا مشابه صفحه درگاه پرداخت شرکت های ارائه دهنده خدمات پرداخت می باشد، لذا به طور جدی از کلیه کاربران محترم تقاضا داریم در هنگام ورود به درگاه بانکی آدرس نوار بالای صفحه ی خود را کنترل نمایند. آدرس صحیح در هنگام پرداخت باید شامل عبارت shaparak.ir باشد همانند ادرس نمونه:

https://ikc.shaparak.ir/TPayment/Payment/index#no-back 

“بدیهی است مسئولیت هر گونه بی توجهی  برعهده ی کاربر خواهد بود”

کاربر مسئول حفظ شماره پیگیری خود و اطلاعاتی می باشد که در فرآیند خرید به سایت ارائه کرده است. بدیهی است در بخش پیگیری سفارش  با استفاده از شماره پیگیری داده شده در هنگام خرید، امکان مشاهده وضعیت و قیمت کالای خریداری شده توسط دارنده آن شماره امکان پذیر است.

ثبت سفارش و ارسال کالا

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات بررسی ، بسته بندی وارسال می‌‏شوند.

کاربرمی تواند سفارش یا خرید خود را در ۷ روز هفته ودر طول ۲۴ ساعت شبانه روز ثبت نماید ، اما پردازش سفارشات و ارسال آن ها در ساعات اداری خواهد بود .

فروشگاه گیاه نوش همواره در درج مشخصات کالا و قیمت اقلام و نیز ارسال سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می نماید.

سفارش کاربر، به محض انجام فرآیند خرید، قطعی تلقی می گردد بنابراین قبل از انجام فرایند خرید، با کمال دقت اطلاعات هر یک از اقلام را مطالعه و در صورت داشتن سوالات خیلی ضروری در مورد کالاها، در ساعات مقرر شده با شماره های موجود در بخش تماس با ما،  تماس بگیرید.

در صورت ناکام ماندن خرید شما از سایت و کسر موجودی از حساب شما، در صورتی که وجه کسر شده به حساب  منتصب به فروشگاه منتقل شده باشد، حداکثر ظرف ۲۴ ساعت (در ساعات اداری ) به حساب شما برگشت داده خواهد شد. در صورتی که وجه به دلیل اختلالات بانکی کسر شده و به حساب منتصب به فروشگاه نیز واریز نشده باشد، بر اساس قوانین بانکی، شرکت شاپرک، وجه کسر شده را ظرف  ۷۲ ساعت به حساب شما برگشت خواهد داد.

فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است .

قیمتی که در هنگام سفارش مشتري در پیش‌­فاکتور منظور گرديده است، معتبر مي‌باشد . (منظور از پیش فاکتور ، قیمت تمام شده ای است که مشتری در زمان خرید آن را در سایت مشاهده می نماید )

قبل از استفاده از محصولات با پزشك مشورت بفرمایید. مدیریت فروشگاه گیاه نوش هيچگونه تعهدي در قبال استفاده خود سرانه شما از محصولات نخواهد داشت.

نمایندگی !

فروشگاه گیاه نوش هیچ پایگاه اینترنتی، شعبه، نمایندگی و یا دفتری در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نداشته و کلیه سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات پس از فروش و ارائه کالا، از طریق دفتر مرکزی (کاشان، نیاسر) پردازش می‏‌شود. لطفا در صورت مشاهده هر گونه تخلف یا ادعایی در این مورد از سوی دیگران، مراتب را جهت پیگرد قانونی به ما گزارش فرمائید.

بروز اختلافات

در صورت بروز هرگونه اختلاف میان کاربر و عطاری گیاهنوش ، رای و نظر محاکم قضائی رسمی جمهوری اسلامی ایران برای طرفین لازم الاجرا و الاتباع خواهد بود.