مصرق خودسرانه عرقیات گیاهی مانند هر ماده ای دیگری بیش از حد و بدون مشاوره گرفتن می تواند اسیب زننده باشد و ممکن است با داروی دیگری تداخل داشته باشد.

بعضی عرقیات معطر مثل گلاب، هل و… اگر در مقابل نور خورشید و جای گرم باشند، عطر خود را از دست می‌دهند؛ پس بهتر است این نوع عرقیات را پشت پنجره آفتابگیر و جای گرم قرار ندهید و حتی المقدور در یخچال نگهداری نمایید.

مکان گرم و مرطوب، زودتر خاصیت انواع عرقیات را از بین می‌برد بنابراین آشپزخانه به دلیل داشتن فضای گرم و مرطوب مکان مناسبی برای نگه داشتن آنها نیست.

عرقیات به علت اینکه حاصل از تبخیر شدن آب و مواد اولیه می باشند، فسادناپذیرند اما تاریخ مصرف  اغلب عرقیات ۲ سال بعد از تولید می باشد و این یعنی بعد از گذشت تاریخ مصرف، خاصیت‌شان از بین می‌رود، نه اینکه خراب شوند.

با توجه به نحوه تولید عرقیات سنتی و صنعتی و اینکه در هنگام تولید عرقیات صنعتی علاوه بر عرقیات، عصاره گیاه نیز از مواد اولیه استحصال شده و جداگانه به فروش می رسد بنابراین عرقیات سننتی کیفیت بالاتری خواهد داشت. اما توجه داشته باشید که عرقیات سنتی تازه باشند. چون عرقیات تازه کیفیت بالاتری دارد و ماندگی کیفیت عرقیات را پایین می آورد.

با توجه به نوع محصولات و مسائل بهداشتی امکان مرجوع کردن کالاها وجود ندارد.

جواب یا پرسش خود را پیدا نکردید؟

راه ارتباطی ما

تماس تلفنی

۰۹۳۵۱۷۷۳۳۵۵ (۹ الی ۲۳)

۰۳۱۵۵۷۲۲۵۹۰ (۱۶ الی ۲۳)

ارسال پیام

ارسال پیام