0
گلاب گیری کاشان

از قدیم مصرف گلاب کاشان در بین مردم رایج بوده است و امروزه نیز با پیروی از طب سنتی ، همچنان جزء سبد خرید خانوار ها می باشد . به همین دلیل در این مقاله به بررسی بهترین مکان برای خرید گلاب عمده و فواید گلاب در طب سنتی پرداخته و به سوالات فوق پاسخ می دهیم. 

خرید گلاب از مرکز اصلی آن

شهرستان کاشان در استان اصفهان با تولید ۱۵ هزار تن گلاب سنگین بزرگترین تولیدکننده این محصول در جهان است و پس از کاشان شهر میمند در استان فارس با ۱۲ هزار تن تولید گلاب دومین تولیدکننده بزرگ این محصول در جهان است و شهر اسپارتای در ترکیه با۸۵۰۰ تن سومین تولیدکننده گلاب جهان است.

شهرستان کاشان به واسطه قرار گرفتن در مرکزیت ایران همواره میزبان گردشگران در بهار و زمان گلاب گیری می باشد. مطمئنا نام گلاب کاشان را بسیار شنیده اید. به خاطر موقعیت جغرافیایی و اقلیم این منطقه گلستان های گل محمدی فراوانی در شهرهای اطراف آن نظیر قمصر، نیاسر، برزک و پرورش یافته اند و کارگاه های گلابگیری فراوانی در این شهرها احداث شده است و انواع گلاب با عناوین گلاب اصل ، گلاب ممتاز، گلاب دو آتیشه و گلاب زیرعطری به میزان زیادی در این شهرستان تولید می شود.

شهرستان کاشان نه تنها در زمینه تولید گلاب در کشور زبان زد است، بلکه در تولید سایر عرقیجات ( عرق کاسنی ، عرق نعنا ، بید مشک ، عرق شاه تره، عرق رازیانه) در میان رقبای خود پیشرو می باشد.

فروش عمده گلاب کاشان

با توجه به اینکه شهر کاشان مرکز تولید گلاب وعرقیجات می باشد  و در اکثر روستاهای کاشان تولید گلاب و عرقیجات صورت میگیرد برای مثال گلاب قمصر کاشان ، گلاب نیاسر کاشان و گلاب برزک کاشان و…
تولیدکنندگان گلاب چه به صورت صنعتی و چه به صورت سنتی بیشماری در کاشان وجود دارد و رقابت بسیار بالا است به همین دلیل قیمت گلاب عمده یا قیمت گلاب خرده به شرط اصل کمتر از شهر های دیگر ایران می باشد. 

بنابراین خرید گلاب عمده و بصورت گالنی از منطقه کاشان بهترین انتخاب برای نمایندگان فروش گلاب در سایر شهرها و همچنین جاهایی که مصرف گلاب بسیار دارند مانند قنادی ها ، کارخانه تولید بستنی و اشپزخانه ها و رستوران ها می باشد.

 

قیمت گلاب عمده

گلاب عیار ۷۰ خرده فروشی موجود در فروشگاه لیتری ۳۰ هزار تومان / خرید به صورت گالن ۲۰ لیتری ۳۶۰ هزار تومان.

گلاب عیار ۶۰ خرده فروشی موجود در فروشگاه لیتری ۲۵ هزار تومان / خرید به صورت گالن ۲۰ لیتری ۳۰۰ هزار تومان.

 

جهت سفارش با شماره ۰۹۳۵۱۷۵۳۳۵۵ تماس حاصل فرمایید.

فروش عمده گلاب کاشان

 

 

 

 

 

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بالا