0
گلاب گیری کاشان

از قدیم مصرف گلاب کاشان در سطح کشور و در بین مردم رایج بوده است. لذا خریداران عمده گلاب نیاز دارند بهترین کیفیت و بهترین قیمت گلاب در کاشان را استعلام نماییند. به همین دلیل در این مقاله به بررسی بهترین مکان  و بهترین قیمت خرید گلاب عمده  پاسخ می دهیم. 

خرید گلاب کاشان

شهرستان کاشان در استان اصفهان با تولید ۱۵ هزار تن گلاب سنگین بزرگترین تولیدکننده این محصول در جهان است و پس از کاشان شهر میمند در استان فارس با ۱۲ هزار تن تولید گلاب دومین تولیدکننده بزرگ این محصول در جهان است و شهر اسپارتای در ترکیه با۸۵۰۰ تن سومین تولیدکننده گلاب جهان است.

شهرستان کاشان به واسطه قرار گرفتن در مرکزیت ایران همواره میزبان گردشگران در بهار و زمان گلاب گیری می باشد. مطمئنا نام گلاب کاشان را بسیار شنیده اید. به خاطر موقعیت جغرافیایی و اقلیم این منطقه گلستان های گل محمدی فراوانی در شهرهای اطراف آن نظیر قمصر، نیاسر، برزک و پرورش یافته اند و کارگاه های گلابگیری فراوانی در این شهرها احداث شده است و انواع گلاب با عناوین گلاب اصل ، گلاب ممتاز، گلاب دو آتیشه و گلاب زیرعطری به میزان زیادی در این شهرستان تولید می شود.

شهرستان کاشان نه تنها در زمینه تولید گلاب در کشور زبان زد است، بلکه در تولید سایر عرقیجات ( عرق کاسنی ، عرق نعنا ، بید مشک ، عرق شاه تره، عرق رازیانه) در میان رقبای خود پیشرو می باشد.

فروش عمده گلاب کاشان

با توجه به اینکه شهر کاشان مرکز تولید گلاب وعرقیجات می باشد  و در اکثر روستاهای کاشان تولید گلاب و عرقیجات صورت میگیرد برای مثال گلاب قمصر کاشان ، گلاب نیاسر کاشان و گلاب برزک کاشان و…
تولیدکنندگان گلاب چه به صورت صنعتی و چه به صورت سنتی بیشماری در کاشان وجود دارد و رقابت بسیار بالا است به همین دلیل قیمت گلاب عمده یا قیمت گلاب خرده به شرط اصل کمتر از شهر های دیگر ایران می باشد. 

بنابراین خرید گلاب عمده و بصورت گالنی از منطقه کاشان بهترین انتخاب برای نمایندگان فروش گلاب در سایر شهرها و همچنین جاهایی که مصرف گلاب بسیار دارند مانند قنادی ها ، کارخانه تولید بستنی و اشپزخانه ها و رستوران ها می باشد.

قیمت گلاب عمده

قیمت عمده گلاب کاشان به صورت گالنی ، از قیمت ۶۵۰۰۰۰ هزار تومان  تا ۱۸۰۰۰۰۰ تومان می باشد.

آخرین بروز رسانی این قیمت در خرداد ۱۴۰۱ می باشد.

جهت اطلاع از قیمت روز و سفارش با شماره ۰۹۳۵۱۷۵۳۳۵۵ تماس حاصل فرمایید.

قیمت فروش عمده گلاب کاشان

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بالا